Olcay Mühendislik

Vaillant Olcay Mühendislik Yetkili servis

OLCAY Mühendislik , 1997 senesinde ESENLER'de doğalgaz üzerine faaliyetine başlamıştır. Bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri ile hizmetine başlayan firmamız , bugün mekanik tesisatlar ve sanayi tesisatları alanında da faaliyetlerini genişletmiştir.Her zaman tüketici memnniyetini ön planda tutmayı ilke edinen firmamız , bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan anketlerde de başarısının takdir gördüğünü ispatlamıştır.

Firmamız , bünyesindeki sertifikalı ve eğitimli personeli , araç ve teknolojik ekipmanlarıyla hızlı,güvenilir ve titiz hizmet vermektedir. VAILLANT ana bayii olan OLCAY Mühendislik , kombi , klima , radyatör, otomatik kontrol cihazları satışı ve montajı ile kat kaloriferi tesisat temizliği de yapmaktadır. Firmamız , ısınma giderlerinin oldukça yüksek olduğu günümüzde , etkin projelendirmenin ve uygun tesisat seçiminin bilinciyle her geçen sene büyümeyi kendisine hedef edinmiştir.

 


İstanbul ilinin Esenler ilçesinde, faaliyet gösteren firmamız Olcay Mühendislik güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vaillant Olcay Mühendislik showroomumuza bekliyoruz.